vyšší prodej

zákazníci

minimální náklady

Aplikace na míru

Vytváříme webové systémy a aplikace, které bývají často propojeny i na další software uvnitř firmy, např. na objednávkové, rezervační, informační či docházkové systémy atd. To umožňuje ještě více šetřit drahou lidskou práci. Problémem nemusí být ani napojení aplikace na online platební systémy, podnikové mobilní aplikace nebo www stránky.

Pro webové informační systémy používáme technologie, které umožňují rychlý a čistý vývoj jak menších webových aplikací, tak složitých a náročných internetových informačních systémů. Na front-endu využíváme moderní metody pro uživatelskou jednoduchost a čistý design.


Implementace kvalitního redakčního systému pro správu obsahu. Webové stránky optimalizované pro vyhledávače (SEO). Maximální použítelnost a přístupnost webových stránek. Založíme neomezený počet vlatních e-mailových adres. Možnost zahrnutí jazykových verzí.

Naše priority při tvorbě aplikací:

Bezpečnost

má prvořadý význam u jakékoliv aplikace, vždy hrozí riziko ztráty či zničení dat, nebezpečí číhá i v podobě krádeže informací nepovolanou osobou nebo v nabourání webového serveru skrze aplikaci (hrozba ztráty image společnosti).

Rozšiřitelnost

jakmile se aplikace osvědčí v praxi na přání zákazníka lze pokračovat na vylepšeních a nadstavbách.

Rychlost

pokud si u nás zákazník objedná tvorbu jakékoliv aplikace díky dlouholeté praxi dokážeme odhadnout dobu vývoje proto u nás zákazník dostává vždy objednanou aplikaci v co nejkratším termínu.

Důkladné testování

před spuštěním vytvořené aplikace vždy důkladně testujeme všechny její funkce na vývojovém serveru. Ten mívá stejnou konfiguraci jako server ostrý, což umožňuje další redukci případných problémů po ostrém spuštění.

Nastartujeme vaše podnikání

Pro úspěšné podnikání je samozřejmě potřeba akvizovat zákazníky na vaše webové stránky nebo do e-shopu. Vytvořením webových stránek naše služby nekončí, narozdíl od ostatních se postaráme, aby vaše stránka byla navštěvovaná. Základem optimalizace pro vyhledávače, která vám zdarma přivede nové zákazníky z vámi vybraného města, nebo státu. Přesné cílení zkvalitňuje poměr nákladů na reklamu a prodeje. Nezapoměňte vyzkoušet i tyto naše další služby, které nabízíme svým klientům.

Cenovou nabídku vám rádi stanovíme po osobní, nebo telefonické konzultaci individuálně.

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Opiště kód:

Půjčky

Potřebujete rychle vyřešit nenadálou finanční tíseň než Vám přijde výplata od zaměstnavatele? Jste v registrech, nemůžete doložit svůj příjem a potřebujete větší částku na splnění svých plánů a snů? Máte třeba i nemovitost a potřebujete získat nějaké finance na její rekonstrukci či splnění svého snu? S tím vším Vám pomůže naše společnost a její partneři.

Lead generation

Zašlete nám pouze informaci o Vašem novém produktu, obchodní akci či reklamní kampani, o vše ostatní se postaráme. Zajistíme Vám právě takové zákazníky, kteří budou mít zájem pouze o Vámi nabízený produkt či služby. Vytvoříme pro Váš nový produkt či obchodní akci reklamní kampaň, microsite a další podpůrné marketingové produkty. Stačí napsat nebo zavolat. Jednoduché!

Aplikace na míru

Ať už máte v hlavě jasnou představu o tom, jakou aplikaci budete pro zařízení vaší firmy nebo pro usnadnění svého podnikání potřebovat. Nebo zatím máte pouze nápad jak si ušetřit práci, ale nevíte jakou aplikaci použít či jak ji vytvořit? Neváhejte se na nás obrátit a zjistit, jaké možnosti vám můžeme nabídnout.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM