vyšší prodej

zákazníci

minimální náklady

Nový web

10. června 2016

Upravili jsme náš web www.realstavinvest.cz tak, aby naši klienti měli jednoduchý přehled o naší práci a nabízených službách.

Změna sídla

01. června 2016

Změnili jsme sídlo firmy tak, abychom Vám našim stávajícím i novým zákazníkům byli více na očích a bylo pro Vás jednoduší vyhledat naše sídlo a i snadno zaparkovat téměř u našich dveří.

Sponzorujeme

15. března 2016

Stali jsme se reklamním partnerem charitativního rómského plesu konaného 26.3.2016 na podporu dětského domova v Ústí nad Labem.

Nový projekt

1. března 2016

Spustili jsme nový web zaměřený na finance pro naše stávající i nové klienty, kde si nyní můžete ZDARMA zažádat až o 700tis. bez ručení nemovitostí na cokoliv chcete! Více Informací najdete na www.zarucenepujcime.cz

Nový projekt

11. února 2016

Díky novému projektu www.prycsdluhem.cz pomáháme nyní i klientům ve finanční tísni. Klienti kterým se nikde nedaří získat půjčku a hrozí jim exekuce tak mohou najít východisko ze své špatné finanční situace.

Sponzorujeme

1. ledna 2016

Podporujeme také sport a proto jsme jako hrdí sponzoři zdarma vytvořili návrhy drezů pro ústeckou šipkovou ligu týmu LDN Union, kteří k naší radosti obsadili 1.místo ve své ligové soutěži pro rok 2015/2016.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM