inovace

rychlost

odpovědnost

Lead generation

Přivedeme vám nové zákazníky, protože víme jak a máme nápady.

O vás potřebujeme pouze informaci o vašem produktu, službě, nebo promo akci. O vše ostatní se již kompletně postaráme.

S námi získáte nové zákazníky

Získávejte od nás pravidelně nové zákazníky a prodávejte tak své služby, nebo produkty efektivně. Přivedeme vám právě takové zzákazníky, které potřebujete. Naše služby se vyznačují předevsím minimálními vstupními náklady. Z vaší strany je služba lead generation placena až z prodeje, nebo dodaných zákazníků.

Kvalitní a cílené leady

Zacílíme na klienty, kteří budou pro vás přínosem. Nastavte si pravidla jako např. věk, pohlaví, výše příjmu a další kritéria, která jsou pro váš obchod stěžejní. Následně Vám budeme dodávat zákazníky splňjující vaše posmínky. Výrazně tak ulehčíte a urychlíte zpracování jejich požadavků. Prodávejte pouze zákazníkům, kteří jsou pro vás přínosem. Potencionální zákazníky je možné dodávat i bez cílení.

Nabízené varianty lead generation

CPL (Cost per lead)

Dodání klienta odpovídajícího kritériím (např. věk, druh příjmu apod.), který projeví zájem o službu, nebo produkt. Cena za CPL je od 49 Kč bez ohledu na to, zda poskytovatel daný produkt, či službu poskytne.

CPS (Cost per sale)

Dodání klienta, který má zájem, odpovídá kritériím a služba je mu poskytnuta. Cena za takto získaný lead je od 499 Kč za každého nového klienta a od 149 Kč za opakovanou žádost.

Cenovou nabídku vám rádi stanovíme po osobní, nebo telefonické konzultaci individuálně.

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Opiště kód:

Správa sítí

Řešení problémů nechte na nás! Nabízíme komplexní správu pc sítí a serverů s pravidelnou HW a SW údržbou včetně odvirování. Řešíme zálohování dat včetně upgrade a update systémů.

Digitální tisk

Vytiskneme cokoliv potřebujete, specializujeme se na kvalitu zpracování a moderní návrhy vašich tiskovin. Překvapíme Vás svým neotřelým přístupem k vám jako zákazníkovi a rychlostí vyřízení vaší zakázky. Vyberte si nejběžnější tisky, které realizujeme, pokud nenajdete co potřebujete, stačí nás kontaktovat.

Půjčky

Potřebujete rychle vyřešit nenadálou finanční tíseň než Vám přijde výplata od zaměstnavatele? Jste v registrech, nemůžete doložit svůj příjem a potřebujete větší částku na splnění svých plánů a snů? Máte třeba i nemovitost a potřebujete získat nějaké finance na její rekonstrukci či splnění svého snu? S tím vším Vám pomůže naše společnost a její partneři.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM