inovace

rychlost

odpovědnost

Lead generation

Přivedeme vám nové zákazníky, protože víme jak a máme nápady.

O vás potřebujeme pouze informaci o vašem produktu, službě, nebo promo akci. O vše ostatní se již kompletně postaráme.

S námi získáte nové zákazníky

Získávejte od nás pravidelně nové zákazníky a prodávejte tak své služby, nebo produkty efektivně. Přivedeme vám právě takové zzákazníky, které potřebujete. Naše služby se vyznačují předevsím minimálními vstupními náklady. Z vaší strany je služba lead generation placena až z prodeje, nebo dodaných zákazníků.

Kvalitní a cílené leady

Zacílíme na klienty, kteří budou pro vás přínosem. Nastavte si pravidla jako např. věk, pohlaví, výše příjmu a další kritéria, která jsou pro váš obchod stěžejní. Následně Vám budeme dodávat zákazníky splňjující vaše posmínky. Výrazně tak ulehčíte a urychlíte zpracování jejich požadavků. Prodávejte pouze zákazníkům, kteří jsou pro vás přínosem. Potencionální zákazníky je možné dodávat i bez cílení.

Nabízené varianty lead generation

CPL (Cost per lead)

Dodání klienta odpovídajícího kritériím (např. věk, druh příjmu apod.), který projeví zájem o službu, nebo produkt. Cena za CPL je od 49 Kč bez ohledu na to, zda poskytovatel daný produkt, či službu poskytne.

CPS (Cost per sale)

Dodání klienta, který má zájem, odpovídá kritériím a služba je mu poskytnuta. Cena za takto získaný lead je od 499 Kč za každého nového klienta a od 149 Kč za opakovanou žádost.

Cenovou nabídku vám rádi stanovíme po osobní, nebo telefonické konzultaci individuálně.

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Opiště kód:

SEO optimalizace

Potřebujete zviditelnit vaší internetovou stránku či eshop a dostat se na první pozice ve vyhledávačích? Svěřte se do našich služeb a získejte tak náskok před konkurencí. Díky propojení SEO, copywritingu a online marketingu se vaše stránky brzy stanou viditelnějšími než kdykoliv předtím.

Tvorba web stránek

Potřebujete nové firemní stránky, eshop, micro site nebo webovou aplikaci? Dokážeme realizovat veškeré projekty v HTML, CSS, PHP a JS. U nás nezískáte jen průměrné webové stránky, ale vytvoříme vám webové stránky, které osloví snad každého. Inovativní vzhled, přizpůsobení pro různé prohlížeče, mobilní telefony a tablety, optimalizace pro vyhledávače a další řada příplatkových služeb v ceně.

Půjčky

Potřebujete rychle vyřešit nenadálou finanční tíseň než Vám přijde výplata od zaměstnavatele? Jste v registrech, nemůžete doložit svůj příjem a potřebujete větší částku na splnění svých plánů a snů? Máte třeba i nemovitost a potřebujete získat nějaké finance na její rekonstrukci či splnění svého snu? S tím vším Vám pomůže naše společnost a její partneři.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM