vyšší prodej

zákazníci

minimální náklady

Něco o nás

Realstav Invest s. r. o. se skládá z mladého týmu kreativních specialistů poskytujících komplexní služby v oblasti online marketingu, webhostingu, výroby a správy webových prezentací, výroby webových aplikací a poradenství v oblasti internetu a grafiky. Vedle standardní i nestandardní tvorby webů jsou naší specialitou též internetové obchody a vše, co souvisí s moderní, vysoce efektivní formou nákupu a prodeje. Se stejnou pečlivostí, s jakou dbáme o svou image, umíme napomoct také Vám najít tu správnou firemní identitu. Svěřte nám starost o svou propagaci. Postaráme se, aby Vás bylo vidět a získali jste tak více zákazníků.

Jednatel

společnosti

Luciano Pagani

Project

manager

Marek Tůma

Grafický

designér

Lukáš Řezníček

Front-end

programátor

Jakub Grisa

Aktuální vytíženost RSI

To, co děláme, děláme rádi a jsme náležitě hrdí na každý náš úspěch, ať v podobě nového projektu, nového klienta, nebo vstupu do nové země. Vážíme si našich klientů, proto jednáme vždy transparentně, s nejlepším úmyslem a neskrýváme důležité informace o naší společnosti.

Webdesign / APP developing

Dodávání klientů

Call centrum

Emarketing

100%

80%

62%

94%

Přehled činností a jejich podíl

To, co děláme, děláme rádi a jsme náležitě hrdí na každý náš úspěch, ať v podobě nového projektu, nového klienta, nebo vstupu do nové země. Vážíme se našich klientů, proto jednáme vždy transparentně, s nejlepším úmyslem a neskrýváme důležité informace o naší společnosti.

55%

eMarketing

Reklama

Další aktivity

18 Nás celkem pracuje pro RSI

03 V tolika zemích působíme

02 Další dceřiné společnosti

46 Aktivních projektů a aplikací

02 Aktuálně volná pracovní místa

12 Let děláme to, co děláme

82 Naplánovaných projektů

Nabízíme kompletní servis při získávání nových zákazníků pro Váš artikl.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM