dohledatelnost

kvalita

více zákazníků

Správa PPC reklam

Nejlepší způsob, jak vyzkoušet naše služby je objednat si je.
U nás he jaždý zákazník důležitý. Dbáme na kvalitu a adekvátní cenu.

PPC reklama ve vyhledávačích

Objevte jeden z nejsilnějších nástrojů online marketingu, kterým je PPC reklama. Jde o nástroj neustále se rozvíjející a uplatnitelný pro jakýkoliv business. Zjistěte, co to je a jak může pomoci právě vám! Platíte za každého člověka, kterého vaše reklama zaujme a klikem se dostane na váš web. Tím se PPC reklama odlišuje od jiných nástrojů.

Jak při vedení kampaní postupujeme?

Zjistíme co nejvíce o vašich potřebách, cílech a konkurenčních výhodách - ale také o vašich konkurentech. Vytvoříme analýzu klíčových slov. Nastavíme kampaně v AdWords a Skliku, napíšeme inzeráty. Kampaně sledujeme, vyhodnocujeme a podle výsledků optimalizujeme. Dlouhodobá správa je velmi důležitá součást PPC reklamy. Dodáváme vám pravidelné reporty s důležitými metrikami.


Nazetěžujeme vas balastem. Komunikujeme s vámi o nových výrobcích a službách, konkuurenčních výhodách, slevách a dalších speciálních akcích, abychom na ně mohli navázat v PPC reklamě.


Zjistíme co nejvíce o vašich potřebách, cílech a konkurenčních výhodách - ale také o konkurentech. Vytvoříme analýzu klíčových slov.


Nastavíme kampaně v AdWords, Skliku a Facebooku.


Dodáváme vám reporty s důležitými metrikami. Nezatěžujeme vás balastem.

Cílení PPC reklamy

Krásné na PPC reklamě je to, že ji lze cílit a měřit. Cíle pro váš konkrétní business si stanovujete sami. Hlavním cílem při vedení PPC kampaní je rentabilita, tzn. abyste za reklamy nezaplatili více než kolik vám tyto reklamy přinášejí.

Výhody PPC reklamy

Určete si sami výši svého rozpočtu. Výsledky máte ihned po spuštění. Strategie na míru, možnost propagace aktuálních slev a akcí,okamžité reakce na změny.

Nastartujeme vaše podnikání

Pro úspěšné podnikání je samozřejmě potřeba akvizovat zákazníky na vaše webové stránky nebo do e-shopu. Vytvořením webových stránek naše služby nekončí, narozdíl od ostatních se postaráme, aby vaše stránka byla navštěvovaná. Základem optimalizace pro vyhledávače, která vám zdarma přivede nové zákazníky z vámi vybraného města, nebo státu. Přesné cílení zkvalitňuje poměr nákladů na reklamu a prodeje. Nezapoměňte vyzkoušet i tyto naše další služby, které nabízíme svým klientům.

Cenovou nabídku vám rádi stanovíme po osobní, nebo telefonické konzultaci individuálně.

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Opiště kód:

SEO optimalizace

Potřebujete zviditelnit vaší internetovou stránku či eshop a dostat se na první pozice ve vyhledávačích? Svěřte se do našich služeb a získejte tak náskok před konkurencí. Díky propojení SEO, copywritingu a online marketingu se vaše stránky brzy stanou viditelnějšími než kdykoliv předtím.

Správa PPC reklam

Uvažujete o PPC kampani a nevíte jak nastavit reklamu Vašim potřebám? Řešení problémů nechte na nás! Naší snahou nebude co nejvíce utratit kredit klientovi, ale díky možnostem nastavení cílení a umístění reklamy nastavíme reklamu tak, aby stála co nejméně a s co nejvyšším efektem.

Lead generation

Zašlete nám pouze informaci o Vašem novém produktu, obchodní akci či reklamní kampani, o vše ostatní se postaráme. Zajistíme Vám právě takové zákazníky, kteří budou mít zájem pouze o Vámi nabízený produkt či služby. Vytvoříme pro Váš nový produkt či obchodní akci reklamní kampaň, microsite a další podpůrné marketingové produkty. Stačí napsat nebo zavolat. Jednoduché!

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM