vyšší prodej

zákazníci

minimální náklady

Správa PPC reklam

Nejlepší způsob, jak vyzkoušet naše služby je objednat si je.
U nás he jaždý zákazník důležitý. Dbáme na kvalitu a adekvátní cenu.

PPC reklama ve vyhledávačích

Objevte jeden z nejsilnějších nástrojů online marketingu, kterým je PPC reklama. Jde o nástroj neustále se rozvíjející a uplatnitelný pro jakýkoliv business. Zjistěte, co to je a jak může pomoci právě vám! Platíte za každého člověka, kterého vaše reklama zaujme a klikem se dostane na váš web. Tím se PPC reklama odlišuje od jiných nástrojů.

Jak při vedení kampaní postupujeme?

Zjistíme co nejvíce o vašich potřebách, cílech a konkurenčních výhodách - ale také o vašich konkurentech. Vytvoříme analýzu klíčových slov. Nastavíme kampaně v AdWords a Skliku, napíšeme inzeráty. Kampaně sledujeme, vyhodnocujeme a podle výsledků optimalizujeme. Dlouhodobá správa je velmi důležitá součást PPC reklamy. Dodáváme vám pravidelné reporty s důležitými metrikami.


Nazetěžujeme vas balastem. Komunikujeme s vámi o nových výrobcích a službách, konkuurenčních výhodách, slevách a dalších speciálních akcích, abychom na ně mohli navázat v PPC reklamě.


Zjistíme co nejvíce o vašich potřebách, cílech a konkurenčních výhodách - ale také o konkurentech. Vytvoříme analýzu klíčových slov.


Nastavíme kampaně v AdWords, Skliku a Facebooku.


Dodáváme vám reporty s důležitými metrikami. Nezatěžujeme vás balastem.

Cílení PPC reklamy

Krásné na PPC reklamě je to, že ji lze cílit a měřit. Cíle pro váš konkrétní business si stanovujete sami. Hlavním cílem při vedení PPC kampaní je rentabilita, tzn. abyste za reklamy nezaplatili více než kolik vám tyto reklamy přinášejí.

Výhody PPC reklamy

Určete si sami výši svého rozpočtu. Výsledky máte ihned po spuštění. Strategie na míru, možnost propagace aktuálních slev a akcí,okamžité reakce na změny.

Nastartujeme vaše podnikání

Pro úspěšné podnikání je samozřejmě potřeba akvizovat zákazníky na vaše webové stránky nebo do e-shopu. Vytvořením webových stránek naše služby nekončí, narozdíl od ostatních se postaráme, aby vaše stránka byla navštěvovaná. Základem optimalizace pro vyhledávače, která vám zdarma přivede nové zákazníky z vámi vybraného města, nebo státu. Přesné cílení zkvalitňuje poměr nákladů na reklamu a prodeje. Nezapoměňte vyzkoušet i tyto naše další služby, které nabízíme svým klientům.

Cenovou nabídku vám rádi stanovíme po osobní, nebo telefonické konzultaci individuálně.

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Opiště kód:

SMS marketing

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně! Řekněte nám kolik potencionálních zákazníků z naší obsáhlé databáze chcete oslovit a o jakou cílovou skupinu máte zájem. Připravíme přímé oslovení zákazníků kompletně, včetně dopracování podkladů.

Tvorba web stránek

Potřebujete nové firemní stránky, eshop, micro site nebo webovou aplikaci? Dokážeme realizovat veškeré projekty v HTML, CSS, PHP a JS. U nás nezískáte jen průměrné webové stránky, ale vytvoříme vám webové stránky, které osloví snad každého. Inovativní vzhled, přizpůsobení pro různé prohlížeče, mobilní telefony a tablety, optimalizace pro vyhledávače a další řada příplatkových služeb v ceně.

Digitální tisk

Vytiskneme cokoliv potřebujete, specializujeme se na kvalitu zpracování a moderní návrhy vašich tiskovin. Překvapíme Vás svým neotřelým přístupem k vám jako zákazníkovi a rychlostí vyřízení vaší zakázky. Vyberte si nejběžnější tisky, které realizujeme, pokud nenajdete co potřebujete, stačí nás kontaktovat.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM