dohledatelnost

kvalita

více zákazníků

Direkt SMS marketing

SMS marketing je velmi efektivním prosttředkem pro komunikaci s potencionálními i stávajícími zákazníky. SMS zprávy jsou nejosobnějším a nejrychlejším druhem oslovení. Každý příjemce si Vaši zprávu přečtě, ať už bude sdělení v ní obsažené jakékoliv.

Oslovte vaše stávající zákazníky a informujte se o vaší aktuální nabídce nebo promo akci

Získejte nové zákazníky oslovením naší databáze klientů. Vaši nabídku uvidí více, než půl milionu potencionálních zákazníků

Zvolíte-li si službu oslovení stávajících nebo nových zákazníků pomocí naší databáze, rozhodeně si tím získáte zákazníky na na svou stranu a zájem o vás i o vaše portfolio poroste.

Vaše obchodní sdělení nebo nabídka se zobrazí správně všem adresátům. SMS jsou přístupné na všech běžně používaných mobilních zařízeních.

Vaše nabídka se zobrazí všem adresátům. Naše doručitelnost SMS je

100%

Díky naší propracované aplikaci při oslovení naší databáze zákazníků nahrazujeme nedoručitelné SMS bezplatně dalším číslem. Dlouhodobě nedostupná čísla jsou vyřazena.

Pro testování kvality naší služby je možné využít testovací SMS kampaň.

Potřebujete rychle a efektivně oslovit zákazníky? Chcete o sobě, Vašem výrobku, službě nebo ochodní značce dát vědět široké veřejnosti nebo přímo cílené skupině?

Nabízíme Vám řešení. Reklamní kampaně realizované pomocí SMS Marketingu jsou velice účinné, zaručují rychlou odezvu a jsou cenově jedním z nejdostupnějších prvků reklamy.

Jednoduše si připravte základní kampaň, kterou chcete oslovit zákazníky a kontaktujte nás - o vše se postraráme za Vás. Kompletně připravíme přímé oslovení zákazníků, včetně dopracování podkladů.

Proč SMS marketing?

SMS Marketing umožňuje dokonalé cílení na uživatele

98% lidí si přečte jakékoliv obchodní sdělení přijaté formou SMS zprávy

Přes 80% uživatelů mobilních telefonů má svůj přístroj stále u sebe

S SMS zprávou dokáže pracovat 99% majitelů mobilních aparátů

Systém je provozován 24/7/365... tudíž nepřetržitě

Efektivita

SMS marketing je vysoce efektivní forma reklamy a způsob tvoření brandu (značky)

Databáze

Kontakty jsou získány z výkonnostního marketingu naší společnosti - vlastní databáze

Prověřeno

DIsponujeme s více než 1 000 000 prověřených telefonních kontaktů

Propagace

SMS Marketing Vám zajistí efektivní propagaci Vašich služeb, produktů nebo zboží

Cílení

Možnost definovat cílovou skupinu dle věku, pohlaví a dalších kriterií

Posílení

Efektivní doplnění reklamních kampaní

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Opiště kód:

Lead generation

Zašlete nám pouze informaci o Vašem novém produktu, obchodní akci či reklamní kampani, o vše ostatní se postaráme. Zajistíme Vám právě takové zákazníky, kteří budou mít zájem pouze o Vámi nabízený produkt či služby. Vytvoříme pro Váš nový produkt či obchodní akci reklamní kampaň, microsite a další podpůrné marketingové produkty. Stačí napsat nebo zavolat. Jednoduché!

SMS marketing

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně! Řekněte nám kolik potencionálních zákazníků z naší obsáhlé databáze chcete oslovit a o jakou cílovou skupinu máte zájem. Připravíme přímé oslovení zákazníků kompletně, včetně dopracování podkladů.

Správa sítí

Řešení problémů nechte na nás! Nabízíme komplexní správu pc sítí a serverů s pravidelnou HW a SW údržbou včetně odvirování. Řešíme zálohování dat včetně upgrade a update systémů.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM