inovace

rychlost

odpovědnost

Direkt SMS marketing

SMS marketing je velmi efektivním prosttředkem pro komunikaci s potencionálními i stávajícími zákazníky. SMS zprávy jsou nejosobnějším a nejrychlejším druhem oslovení. Každý příjemce si Vaši zprávu přečtě, ať už bude sdělení v ní obsažené jakékoliv.

Oslovte vaše stávající zákazníky a informujte se o vaší aktuální nabídce nebo promo akci

Získejte nové zákazníky oslovením naší databáze klientů. Vaši nabídku uvidí více, než půl milionu potencionálních zákazníků

Zvolíte-li si službu oslovení stávajících nebo nových zákazníků pomocí naší databáze, rozhodeně si tím získáte zákazníky na na svou stranu a zájem o vás i o vaše portfolio poroste.

Vaše obchodní sdělení nebo nabídka se zobrazí správně všem adresátům. SMS jsou přístupné na všech běžně používaných mobilních zařízeních.

Vaše nabídka se zobrazí všem adresátům. Naše doručitelnost SMS je

100%

Díky naší propracované aplikaci při oslovení naší databáze zákazníků nahrazujeme nedoručitelné SMS bezplatně dalším číslem. Dlouhodobě nedostupná čísla jsou vyřazena.

Pro testování kvality naší služby je možné využít testovací SMS kampaň.

Potřebujete rychle a efektivně oslovit zákazníky? Chcete o sobě, Vašem výrobku, službě nebo ochodní značce dát vědět široké veřejnosti nebo přímo cílené skupině?

Nabízíme Vám řešení. Reklamní kampaně realizované pomocí SMS Marketingu jsou velice účinné, zaručují rychlou odezvu a jsou cenově jedním z nejdostupnějších prvků reklamy.

Jednoduše si připravte základní kampaň, kterou chcete oslovit zákazníky a kontaktujte nás - o vše se postraráme za Vás. Kompletně připravíme přímé oslovení zákazníků, včetně dopracování podkladů.

Proč SMS marketing?

SMS Marketing umožňuje dokonalé cílení na uživatele

98% lidí si přečte jakékoliv obchodní sdělení přijaté formou SMS zprávy

Přes 80% uživatelů mobilních telefonů má svůj přístroj stále u sebe

S SMS zprávou dokáže pracovat 99% majitelů mobilních aparátů

Systém je provozován 24/7/365... tudíž nepřetržitě

Efektivita

SMS marketing je vysoce efektivní forma reklamy a způsob tvoření brandu (značky)

Databáze

Kontakty jsou získány z výkonnostního marketingu naší společnosti - vlastní databáze

Prověřeno

DIsponujeme s více než 1 000 000 prověřených telefonních kontaktů

Propagace

SMS Marketing Vám zajistí efektivní propagaci Vašich služeb, produktů nebo zboží

Cílení

Možnost definovat cílovou skupinu dle věku, pohlaví a dalších kriterií

Posílení

Efektivní doplnění reklamních kampaní

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Opiště kód:

Digitální tisk

Vytiskneme cokoliv potřebujete, specializujeme se na kvalitu zpracování a moderní návrhy vašich tiskovin. Překvapíme Vás svým neotřelým přístupem k vám jako zákazníkovi a rychlostí vyřízení vaší zakázky. Vyberte si nejběžnější tisky, které realizujeme, pokud nenajdete co potřebujete, stačí nás kontaktovat.

SEO optimalizace

Potřebujete zviditelnit vaší internetovou stránku či eshop a dostat se na první pozice ve vyhledávačích? Svěřte se do našich služeb a získejte tak náskok před konkurencí. Díky propojení SEO, copywritingu a online marketingu se vaše stránky brzy stanou viditelnějšími než kdykoliv předtím.

Tvorba web stránek

Potřebujete nové firemní stránky, eshop, micro site nebo webovou aplikaci? Dokážeme realizovat veškeré projekty v HTML, CSS, PHP a JS. U nás nezískáte jen průměrné webové stránky, ale vytvoříme vám webové stránky, které osloví snad každého. Inovativní vzhled, přizpůsobení pro různé prohlížeče, mobilní telefony a tablety, optimalizace pro vyhledávače a další řada příplatkových služeb v ceně.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM