dohledatelnost

kvalita

více zákazníků

Tvorba WEB stránek

Potřebujete kvalitní webové stránky?
Získejte od nás funkční a uživatelsky přívětivý web.

1

Vytvoříme grafický návrh vašeho nového webu

2

Po odsouhlasení webové stránky nakódujeme

3

Váš nový web je připravený k uveřejnění

U nás nezískáte jen "obyčejný" web

Nastartujeme vaše podnikání

První dojem návštěvníka a tedy i potencionálního zákazníka z vašich webových stránek je nejdůležitější. Tvoříme weby, které mají malou míru okamžitého opuštění a jsou pro uživatele přehledné jak svým obsahem, tak i uspořádáním.

Správa zobrazení

Webové stránky se v dnešní době musí správně zobrazovat na nejrůznějších zařízeních, která návštěvníci vaších stránek používají. Naše weby jsou optimalizovány pro všechna běžná zařízení a zobrazují se správně.

Optimalizace stránek

Při tvorbě, kódování, dodržujeme nároky na optimalizaci stránek pro vyhledávače. Máte tak díky lepším pozicím ve vyhledávači více návštěvníků z běžného webového provozu bez reklamy.

Webhosting

Webové stránky je potřeba umístit na server. Nechte to na nás. Naše servery jsou připraveny obsloužit veškerý provoz vašich webových stránek, včetně emailů a databází. V rámci naší služby tvorby webových stránek je tato služba za výhodnou cenu.

To není zdaleka vše, jsme připraveni.

Vytvoříme vám e-shop

Nabídněte vašim zákazníkům možnost nakupovat online. Připravíme pro vás e-shop, který bude přehledný, s exporty do srovnávačů cen (heureka, zbozi.cz), s možností online platby kartou a dalšími výhodami pro maximální spokojenost a komfort vašich zákazníků. E-shop je možné napojit i na skladovou evidenci.

Aplikace na míru

Potřebujete individuální řešení pro evidenci svých zákazníků, pro fakturace, pro docházku svých zaměstnanců? Vytvoříme pro vás na míru šitou aplikaci, která bude splňovat veškerá vaše očekávání. Zatím jsme se nesetkali s požadavkem, který by nebylo možné realizovat. Vše je jen na vašem přání.

Nastartujeme vaše podnikání

Pro úspěšné podnikání je samozřejmě potřeba akvizovat zákazníky na vaše webové stránky nebo do e-shopu. Vytvořením webových stránek naše služby nekončí, narozdíl od ostatních se postaráme, aby vaše stránka byla navštěvovaná. Základem optimalizace pro vyhledávače, která vám zdarma přivede nové zákazníky z vámi vybraného města, nebo státu. Přesné cílení zkvalitňuje poměr nákladů na reklamu a prodeje. Nezapoměňte vyzkoušet i tyto naše další služby, které nabízíme svým klientům.

Cenovou nabídku vám rádi stanovíme po osobní, nebo telefonické konzultaci individuálně.

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Opiště kód:

SMS marketing

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně! Řekněte nám kolik potencionálních zákazníků z naší obsáhlé databáze chcete oslovit a o jakou cílovou skupinu máte zájem. Připravíme přímé oslovení zákazníků kompletně, včetně dopracování podkladů.

Správa PPC reklam

Uvažujete o PPC kampani a nevíte jak nastavit reklamu Vašim potřebám? Řešení problémů nechte na nás! Naší snahou nebude co nejvíce utratit kredit klientovi, ale díky možnostem nastavení cílení a umístění reklamy nastavíme reklamu tak, aby stála co nejméně a s co nejvyšším efektem.

Půjčky

Potřebujete rychle vyřešit nenadálou finanční tíseň než Vám přijde výplata od zaměstnavatele? Jste v registrech, nemůžete doložit svůj příjem a potřebujete větší částku na splnění svých plánů a snů? Máte třeba i nemovitost a potřebujete získat nějaké finance na její rekonstrukci či splnění svého snu? S tím vším Vám pomůže naše společnost a její partneři.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM