vyšší prodej

zákazníci

minimální náklady

Tvorba WEB stránek

Potřebujete kvalitní webové stránky?
Získejte od nás funkční a uživatelsky přívětivý web.

1

Vytvoříme grafický návrh vašeho nového webu

2

Po odsouhlasení webové stránky nakódujeme

3

Váš nový web je připravený k uveřejnění

U nás nezískáte jen "obyčejný" web

Nastartujeme vaše podnikání

První dojem návštěvníka a tedy i potencionálního zákazníka z vašich webových stránek je nejdůležitější. Tvoříme weby, které mají malou míru okamžitého opuštění a jsou pro uživatele přehledné jak svým obsahem, tak i uspořádáním.

Správa zobrazení

Webové stránky se v dnešní době musí správně zobrazovat na nejrůznějších zařízeních, která návštěvníci vaších stránek používají. Naše weby jsou optimalizovány pro všechna běžná zařízení a zobrazují se správně.

Optimalizace stránek

Při tvorbě, kódování, dodržujeme nároky na optimalizaci stránek pro vyhledávače. Máte tak díky lepším pozicím ve vyhledávači více návštěvníků z běžného webového provozu bez reklamy.

Webhosting

Webové stránky je potřeba umístit na server. Nechte to na nás. Naše servery jsou připraveny obsloužit veškerý provoz vašich webových stránek, včetně emailů a databází. V rámci naší služby tvorby webových stránek je tato služba za výhodnou cenu.

To není zdaleka vše, jsme připraveni.

Vytvoříme vám e-shop

Nabídněte vašim zákazníkům možnost nakupovat online. Připravíme pro vás e-shop, který bude přehledný, s exporty do srovnávačů cen (heureka, zbozi.cz), s možností online platby kartou a dalšími výhodami pro maximální spokojenost a komfort vašich zákazníků. E-shop je možné napojit i na skladovou evidenci.

Aplikace na míru

Potřebujete individuální řešení pro evidenci svých zákazníků, pro fakturace, pro docházku svých zaměstnanců? Vytvoříme pro vás na míru šitou aplikaci, která bude splňovat veškerá vaše očekávání. Zatím jsme se nesetkali s požadavkem, který by nebylo možné realizovat. Vše je jen na vašem přání.

Nastartujeme vaše podnikání

Pro úspěšné podnikání je samozřejmě potřeba akvizovat zákazníky na vaše webové stránky nebo do e-shopu. Vytvořením webových stránek naše služby nekončí, narozdíl od ostatních se postaráme, aby vaše stránka byla navštěvovaná. Základem optimalizace pro vyhledávače, která vám zdarma přivede nové zákazníky z vámi vybraného města, nebo státu. Přesné cílení zkvalitňuje poměr nákladů na reklamu a prodeje. Nezapoměňte vyzkoušet i tyto naše další služby, které nabízíme svým klientům.

Cenovou nabídku vám rádi stanovíme po osobní, nebo telefonické konzultaci individuálně.

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Opiště kód:

Tvorba web stránek

Potřebujete nové firemní stránky, eshop, micro site nebo webovou aplikaci? Dokážeme realizovat veškeré projekty v HTML, CSS, PHP a JS. U nás nezískáte jen průměrné webové stránky, ale vytvoříme vám webové stránky, které osloví snad každého. Inovativní vzhled, přizpůsobení pro různé prohlížeče, mobilní telefony a tablety, optimalizace pro vyhledávače a další řada příplatkových služeb v ceně.

SMS marketing

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně! Řekněte nám kolik potencionálních zákazníků z naší obsáhlé databáze chcete oslovit a o jakou cílovou skupinu máte zájem. Připravíme přímé oslovení zákazníků kompletně, včetně dopracování podkladů.

Lead generation

Zašlete nám pouze informaci o Vašem novém produktu, obchodní akci či reklamní kampani, o vše ostatní se postaráme. Zajistíme Vám právě takové zákazníky, kteří budou mít zájem pouze o Vámi nabízený produkt či služby. Vytvoříme pro Váš nový produkt či obchodní akci reklamní kampaň, microsite a další podpůrné marketingové produkty. Stačí napsat nebo zavolat. Jednoduché!

Atuální projekty

Seznamte se s našimi aktuálními projekty. Máme pro naše klienty připravenou celou řadu služeb a produktů.

Snažíme se vytvářet optimalizované projekty s přehlednou vstupní stránkou a uživatelsky přívětivým prostředím.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.     Více informací

SOUHLASÍM